Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Obrazki srebrne na różne okazje dla dziecka

Obrazki na Komunię Święta czy Chrzest, wykonane przez włoskiego producenta cechują się oryginalnością, perfekcyjnością oraz nutą nowoczesności. Stanowią alternatywę klasycznych prezentów takich jak łańcuszek czy medalik. To najwyższa jakość, dedykowana osobom, które poza estetyką chcą przekazać coś istotnego dziecku.

Maryja przytulająca małego Jezuska- wg. obrazu malarza Giacono Ceruti GRAWER GRATIS Zobacz większe
Napisz opinię
Maryja przytulająca małego Jezuska- wg. obrazu malarza Giacono Ceruti GRAWER GRATIS

Maryja przytulająca małego Jezuska- wg. obrazu malarza Giacono Ceruti GRAWER GRATIS


Maryja przytulająca małego Jezuska- wg. obrazu malarza Giacono Ceruti GRAWER GRATIS

Cena (brutto):

455,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Dewocjonalia srebrna: obrazek ze srebra Maryja przytulająca małego Jezuska- wg. obrazu malarza Giacono Ceruti

Wielkość: 30cm/22cm

 HQ -    Najwyższa jakość wykonania!

DOWOLNY GRAWER GRATIS!

Srebrne pamiątki do Chrztu dla chłopca i dziewczynki

Wyjątkowa pamiątka, która poza rewelacyjnym wyglądem niesie za sobą również wartości religijne i symbolikę. Ikona skopiowana z obrazu wielkiego włoskiego barokowego malarza Giacono Ceruti. Zwana przez niektórych Matką Boską uliczną. Perfekcyjnie wykonana z połączenia aluminium ze srebrem, na drewnianej podstawie w kolorze wiśni. Obrazek posiada oryginalny kształt oraz doskonale wykonane detale, które zachwycą najbardziej wymagających. Taki prezent doskonale sprawdzi się przy okazjach jak Komunia, Chrzest, Roczek dziecka a nawet ślub. Warto zakupić go już dziś.

Unikalny prezent Chrzest, Komunia - upominek ze srebra

Propozycja od Anka Biżuteria to elegancja i skromność, zamknięte w nowoczesnej formie. Matka Boska przytulająca Dzieciątko wiąże się nie tylko z ważną symboliką, ale również uczuciami takimi jak miłość, poczucie bezpieczeństwa czy wiara. Rozwiązanie, które zaprezentowano poniżej posiada wygodną stopkę do postawienia oraz otwór, dzięki któremu artykuł może zawisnąć na ścianie. Producent oferuje eleganckie opakowanie oraz certyfikat jakości. To włoski styl, dobry smak i subtelność, która będzie towarzyszyć dziecku przez długie lata. 

Do kompletu