Madonna z dzieciątkiem - Obrazek srebrny Zobacz większe

Napisz opinię


Madonna z dzieciątkiem - Obrazek srebrny

Cena (brutto):

140,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Obrazek srebrny MADONNA Z DZIECIĄTKIEM    - Pamiątka na na Chrzest , Pamiątka na Komunie, Rocznicę , z okazji Ślubu itp.

Wymiary: 9 cm x 13 cm

      Grawer do obrazka gratis - ilość znaków jest ograniczona        rozmiarem  obrazka

  • Prześliczny obrazek wykonany z dbałością o każdy detal przez włoską firmę VALENTI 

Srebrny obrazek na ważne uroczystości

Współczesna pamiątka na komunię dla chłopca powinna nieść za sobą pewne przesłanie, posiadać jakąś symbolikę, zwłaszcza w natłoku zabawek i urządzeń elektronicznych. Dlatego też idealnym pomysłem jest obecność srebrnych obrazków, wykonanych przez Valenti. Pomysł, o którym mowa wykonano z wysokiej próby srebra, zestawionej z efektownym drewnem w kolorze wiśni i aluminium. Wspaniały wizerunek Madonny z Dzieciątkiem zachwyca mnogością i precyzją szczegółów. Całość, nie tylko stanowi szczyt elegancji i estetyki, ale również posiada wartość dla wierzących osób. Zaletą produktu jest możliwość powieszenia go na ścianie bądź postawienia dzięki wygodnej stopce.

Wizerunek Madonny z Dzieciątkiem na srebrze

Anka Biżuteria oferuje rozwiązania modne, eleganckie i praktyczne zarazem. Wysoka jakość wybieranych produktów oraz ich różnorodność, pozwala na dokonanie wyboru najbliższego sercu osoby obdarowywanej. Srebrny obrazek na komunię może stać się jeszcze atrakcyjniejszy, dzięki obecności dedykacji dowolnie spersonalizowanej na odwrocie produktu.

Do kompletu

Inni klienci oglądali również: