Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Srebrne dewocjonalia- idealne na komunię

Dewocjonalia obrazki srebrne, pochodzące od znanej marki Valenti są unikalnym sposobem wyrażenia uczuć oraz przekazania młodej osobie pewnych wartości. Dla wielu, wizerunek Madonny z Dzieciątkiem ma szczególne znaczenie, podnoszące na duchu w trudnych sytuacjach. Produkty od Anka Biżuteria z pewnością staną się mile widzianym podarunkiem na Komunii.

Madonna z dzieciątkiem - Obrazek srebrny Zobacz większe
Napisz opinię
Madonna z dzieciątkiem - Obrazek srebrny

Madonna z dzieciątkiem - Obrazek srebrny


Madonna z dzieciątkiem - Obrazek srebrny

Cena (brutto):

200,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Obrazek srebrny MADONNA Z DZIECIĄTKIEM    - Pamiątka na na Chrzest , Pamiątka na Komunie, Rocznicę , z okazji Ślubu itp.

Wymiary: 9 cm x 13 cm

      Grawer do obrazka gratis - ilość znaków jest ograniczona        rozmiarem  obrazka

  • Prześliczny obrazek wykonany z dbałością o każdy detal przez włoską firmę VALENTI 

Srebrny obrazek na ważne uroczystości

Współczesna pamiątka na komunię dla chłopca powinna nieść za sobą pewne przesłanie, posiadać jakąś symbolikę, zwłaszcza w natłoku zabawek i urządzeń elektronicznych. Dlatego też idealnym pomysłem jest obecność srebrnych obrazków, wykonanych przez Valenti. Pomysł, o którym mowa wykonano z wysokiej próby srebra, zestawionej z efektownym drewnem w kolorze wiśni i aluminium. Wspaniały wizerunek Madonny z Dzieciątkiem zachwyca mnogością i precyzją szczegółów. Całość, nie tylko stanowi szczyt elegancji i estetyki, ale również posiada wartość dla wierzących osób. Zaletą produktu jest możliwość powieszenia go na ścianie bądź postawienia dzięki wygodnej stopce.

Wizerunek Madonny z Dzieciątkiem na srebrze

Anka Biżuteria oferuje rozwiązania modne, eleganckie i praktyczne zarazem. Wysoka jakość wybieranych produktów oraz ich różnorodność, pozwala na dokonanie wyboru najbliższego sercu osoby obdarowywanej. Srebrny obrazek na komunię może stać się jeszcze atrakcyjniejszy, dzięki obecności dedykacji dowolnie spersonalizowanej na odwrocie produktu.

Do kompletu