Biżuteria z naturalnym bursztynem jest ponadczasowym dodatkiem, który komponuje się z wieloma stylizacjami. To uniwersalizm i klasyczna elegancja, pasująca kobietom w różnym wieku. Pomysł prezentowany od AnKa jest zawieszką z kolorowym jantarem, zaprojektowanym w kształcie modnego, wygodnego krzyżyka. Idealny na każdą okazję.
88.398PEN1mix
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
nr. prod. 88.398PEN1mix.21050
Krzyżyk srebrny z bursztynem kolorowym
Srebro próba: 925
Kamienie : bursztyn naturalny mix
Waga wisiorka: ~1,67 g
Wielkość wisiorka: długość 2,8 cm (razem z przywieszką)/ szerokość 1,4 cm
Na zdjęciu krzyżyk na łańcuszku typu żyłka - w ofercie sklepu AnKa.
Wisiorek wyślemy zapakowany w eleganckim firmowym pudełeczku.
Produkt o niezwykłej harmonii i palecie barw to ukłon w stronę wymagających, eleganckich kobiet, stawiających na niebanalną biżuterię o klasycznej formie. Srebrna zawieszka przedstawia krzyżyk z różnokolorowego jantaru, zbudowany z prześlicznie fasetowanych bursztynków o geometrycznej, kwadratowej formie. Ozdoba, fenomenalnie prezentuje się w promieniach słonecznych, dodając blasku i rozświetlając cerę. To wysoka jakość wykonania, którą warto posiadać w swojej letniej kolekcji.
Pomysł od Anka łączy w sobie szlachetne, jasne srebro z naturalnym bursztynem bałtyckim. Nowoczesna biżuteria odznacza się harmonią i subtelnością, wspaniale akcentującą kobiecość i naturalny wdzięk. Pomysł, o minimalistycznym charakterze pasuje zarówno do jeansów, jak i bardziej wymagających kreacji. Jest lekki, wygodny w codziennym użytkowaniu. Można go zestawiać z wybranymi łańcuszkami czy rzemykiem, tworząc najbardziej dopasowane do gustu stylizacje.
Średnia ocena produktu: 5,0/5 - 1 opinia klientów Łańcuszek srebrny Srebrny Łańcuszek żmijka od AnKa Biżuteria to doskonała propozycja dla osób, które zastanawiają się co zakupić z okazji Chrztu Świętego. To przedmiot o wysokiej jakości srebra (próba 925). To połączenie prostoty i klasy w jednym.
60,00 zł W magazynie
krzyżyk jest naprawdę delikatny i piękny,warto go kupić. Polecam jak najbardziej