Krzyżyk srebrny pozłacany Zobacz większe

Napisz opinię


Krzyżyk srebrny pozłacany

43.161zł

Cena (brutto):

18,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Ten produkt nie występuje już w magazynie

nr produktu: 43.161zł

  • Srebrny krzyżyk  próba 925  pozłacany (żółte złoto)
  • Waga krzyżyka~ 0,5 g
  • Wymiary krzyżyka  - dł. 1,7 cm z przywieszką/ szer. 0,7 cm
  • Opakowanie do krzyżyka gratis - na załączonym zdjęciu.
  • Polecamy do zawieszki łańcuszeki rolo diamentowane, rolo belcher, lose rope  - łańcuszki znajdują się na załączonych poniżej zdjęciach.

Pozłacana zawieszka w kształcie krzyża

Unikalność i prostota - tak w skrócie można scharakteryzować propozycję od AnKa Biżuteria, która jest fenomenalnym i prześlicznym krzyżykiem. Proste wzornictwo, bazujące na geometrycznej formie przypadnie do gustu osobom, ceniącym sobie minimalizm i skromność. Zawieszka została wykonana z wysokiej próby srebra, dodatkowo zdobionego barwą żółtego złota. Tworzy to elegancką i dostojną całość, choć nowoczesny charakter krzyżyka, umożliwia zestawianie go również z bardziej sportowymi stylizacjami. Złota zawieszka apart z pewnością przypadnie do gustu najbardziej wymagającym kobietom i mężczyznom.

Krzyżyk uniwersalną ozdobą dnia codziennego

Choć propozycja na tej stronie jest symbolem religijnym, współczesna moda dopuszcza noszenie go również przez osoby o innych poglądach, czy braku wiary. Biżuteria religijna jest bowiem mocno popularna w ostatnich sezonach. Oferowany pozłacany, prosty krzyżyk wspaniale będzie komponował się z codziennym strojem , i to zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Biżuteria złota poznań jest wyjątkowym akcentem, wyrażającym osobowość i wyznaczającym nowe trendy.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu

Inni klienci oglądali również: