Komunia Święta - Pamiątka dla dziewczynki na Komunię - Obrazek srebrny Zobacz większe

Napisz opinię


Komunia Święta - Pamiątka dla dziewczynki na Komunię - Obrazek srebrny

S.BC6528-3PA

Cena (brutto):

170,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Wspaniały obrazek

 NA PAMIĄTKĘ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ DLA DZIEWCZYNKI 

na owalnym drzewie.

Na posrebrzanej części wizerunek DZIEWCZYNKI Z HOSTIĄ .

Wymiary srebrnego obrazka:  29 cm x 21,4 cm (wielkość całkowita)

Proponujemy Państwu piękny obrazek przedstawiający DZIEWCZYNKĘ Z HOSTIĄ  z wyżłobionymi w drewnie gałązkami, wraz z dowolnym grawerem umieszczonym na odwrocie .

Taki upominek to pomysł niezawodny i zawsze mile widziany. Dodatkowym atutem takiego prezentu jest indywidualna dedykacja wygrawerowana na odwrocie obrazka.

Grawer do obrazka gratis !   

    

Zachwycająca pamiątka Komunii świętej

Wykonany z niezwykłą precyzją obrazek srebrny na drewnie to uroczy upominek, dedykowany dziewczynkom. Najdrobniejsze detale połączone z urokliwością wizerunku dziecka zauroczą, a jednocześnie podkreślą rangę samego wydarzenia. To z pewnością propozycja odbiegająca od klasycznych łańcuszków z krzyżykiem, możliwa do postawienia na stole bądź zawieszenia na ścianie. Produkt od Beltrami wyróżni się na tle komunijnych prezentów, służąc swoją obecnością przez długie lata.

Srebrny obrazek o wyjątkowym wyglądzie

Pomysł oferowany przez AnkaBiżuteria jest oryginalnym przekazaniem ważnych wartości religijnych. Sprawdzi się w postaci samodzielnego prezentu, bądź dodatku do wymarzonej zabawki. Ten niewielki upominek może stać się talizmanem, obrazkiem o dużym znaczeniu dla dziewczynki, która jeszcze przez długi czas będzie wspominać swoją komunię. Dewocjonalia obrazki srebrne w tej kategorii z pewnością przypadną do gustu, wywołując uśmiech na dziecięcej twarzy.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu

Inni klienci oglądali również: