Filtr

Dostępność
Kruszec

Certyfikat

Certyfikat

kolczyki srebrne z cyrkoniami

Kolczyki srebrne to najczęściej wybierany produkt biżuteryjny w sklepie AnKa Biżuteria na co dzień przez praktycznie każdą kobietę. Cieszą się takim powodzeniem, dzięki wygodzie oraz powszechnej modzie.

Cyrkonie i ich właściwości

Cyrkonia jest zazwyczaj bezbarwna, ale dodatek domieszek może zmienić jej barwę: cer-na pomarańczową, nikiel-na brązową, chrom-na zieloną, kobalt-na niebieską. Po raz pierwszy pojawiła się w handlu w 1973 r., na dobre opanowała rynek jubilerski w 1976r., kiedy to otrzymano ją przy wykorzystaniu metody stapiania czaszowego. 

Cyrkonie to najczęściej wybierane półfabrykaty, nie mają one swojego odpowiednika w naturze, a na ich popularność wpływają przede wszystkim walory estetyczne, które upodabniają je do diamentów. Najbardziej znaną odmianą jest cyrkonia bezbarwna, ale w zależności od dobranego do niej dodatku może przyjąć najróżniejsze kolory, syntetyczne kamienie cieszą się ogromną popularnością wśród osób, które uwielbiają unikalne dodatki. Cyrkonie wykorzystywane są również w medycynie i przemyśle, między innymi jako wypełnienie stomatologiczne. 

Kolczyki srebrne w sklepie AnKa Biżuteria 

Cyrkonia w kolczykach srebrnych jako twardy kamień ozdobny, wykazuje bowiem wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, w naszym sklepie odkryjesz cyrkonie w kolczykach srebrnych, które urzekną swoim unikatowym wzorem, oraz dużą dbałością o szczegóły. 

Cyrkonia już od początku wynalezienia została zauważona przez wielu wybitnych jubilerów, którzy stworzyli wiele ciekawych kompletów kolczyków srebrnych z cyrkoniami. W naszej kategorii postaraliśmy się o zaprezentowanie kilku najciekawszych propozycji. 

Cyrkonie są błyszczące i przyciągają wzrok, świetnie nadają się do dodawania blasku dodatkom każdego rodzaju, wyglądają jak diamenty, ale różni ich wytrzymałość i cena.

Kolczyki srebrne z cyrkoniami.

Kolczyki srebrne to najczęściej wybierany produkt biżuteryjny na co dzień przez praktycznie każdą kobietę. Cieszą się takim powodzeniem, dzięki wygodzie oraz powszechnej modzie. Cyrkonia już od początku wynalezienia została zauważona przez wielu wybitnych jubilerów, którzy stworzyli wiele ciekawych kompletów kolczyków srebrnych z cyrkoniami. W naszej kategorii postaraliśmy się o zaprezentowanie kilku najciekawszych propozycji.