Kolczyki Kwarc dymny

Dymna odmiana kwarcu charakteryzuje się jasno lub ciemnobrunatną barwą. Kolczyki z kwarcem dymnym to elegancka i stylowa ozdoba, która świetnie się sprawdzi na każdą okazję i w wyjątkowy sposób ozdobi nawet najprostszą stylizację.

Wyjątkowy kwarc dymny

Kwarc dymny zaliczany jest do kamieni półszlachetnych i ma spektrum kolorów od jasno-żółtobrązowego do szaro-czarnego. Jest to ciemny kryształ górski, któremu nadano dymny, bladobrązowy kolor z powodu wysokiej temperatury i silnych promieni gamma. Kamienie z kwarcu dymnego zostały ukształtowane i zabarwione przez naturę, dlatego każda biżuteria z tym kamieniem jest wyjątkowa i może nieznacznie się od siebie różnić. Dzięki unikalnemu, półprzezroczystemu kolorowi można go łączyć z dowolnym innym kolorem i stopem, nie tracąc połysku w biżuterii z kwarcu dymnego. Kolczyki z przydymionym kwarcem są idealne dla kobiet, które chcą poczuć wyjątkowość i piękno, ponieważ kwarc jest kojarzony z bogactwem i elegancją. Z parą kolczyków, które dopracują Twój wygląd, elegancja i wdzięk staną się Twoim symbolem. Każda kobieta powinna zatem posiadać choć jedną parę kolczyków z tym niezwykłym kamieniem.

Kolczyki z kwarcem dymnym w sklepie AnKa Biżuteria

Kwarc dymny dzięki swej głębokiej barwie chętnie wykorzystywany jest w biżuterii. Kolczyki damskie z tym interesującym minerałem pasują do wielu typów urody. Ponadto kamień ten dobrze wygląda zarówno w delikatnych sztyftach, jak i długich wiszących modelach. Kolczyki z dymnym kwarcem podkreślą Twój codzienny strój, ale i staną się idealnym dopełnieniem wieczorowej kreacji. Nasze złote i srebrne kolczyki z kwarcem mają ciekawe, nowoczesne formy. Eleganckie i klasyczne kolczyki wykonane z kwarcem dymnym i srebra próby 925 sprawią, że każda para kolczyków jest wyjątkowa. Te niepowtarzalne kolczyki są fajnym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby, przychodzą do Ciebie już pięknie zapakowane w szlachetnym czerwonym pudełeczku, gotowe by je komuś podarować lub sprawić Ci radość.

Średnia ocena kolczyków z kwarcem dymnym kategorii: 5,0/5 - 159 opinie klientów.