Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Autorski upominek na urodziny

Anka Biżuteria prezentuje niewielki upominek, który dołączony do prezentu pozwoli na wyrażenie uczuć czy złożenie wyjątkowych życzeń z okazji urodzin. Ręcznie wykonana kartka urodzinowa zachwyca swoją subtelnością i perfekcyjnym wykonaniem. Z pewnością wywoła uśmiech na niejednej twarzy i będzie stanowić oryginalną pamiątkę.

Kartka robiona ręcznie W Dniu Urodzin Zobacz większe
Napisz opinię
Kartka robiona ręcznie W Dniu Urodzin

Kartka robiona ręcznie W Dniu Urodzin


Kartka robiona ręcznie W Dniu Urodzin

K24-02

Cena (brutto):

18,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Wielkość kartki: 10 cm/20 cm 

Kartka może być spersonalizowana .

Życzenia proszę przesłać po złożeniu zamówienia na maila.

Przepiękna ręcznie robiona kartka na urodziny

produkt zaprezentowany poniżej to zamiłowanie do piękna i estetyki. ręcznie wykonany, wzbudza zachwyt i staje się wieloletnim wspomnieniem urodzin. Podarowanie komuś takiego upominku wraz z biżuterią czy innym prezentem umożliwia wyrażenie uczuć czy złożenie życzeń w nietuzinkowy sposób. Pomysł przedstawia śliczny kwiat, otoczony wspaniałą ramką i niecodzienną fakturą kartki, jest więc czymś nieprzeciętnym i wyjątkowym.

Autorski dodatek do prezentu dla ukochanej osoby

Rozwiązanie, o którym mowa jest precyzyjnie wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Zdecydowanie odbiega od klasycznych kartek urodzinowych, dostępnych w stacjonarnych sklepach. Zachwyca swoją subtelnością i elegancją. Nie wymaga żadnego wkładu, a co ważniejsze, może zawierać indywidualne życzenia efektownie umieszczone w jego wnętrzu. To stylowość i romantyzm zamknięty w subtelnym wydaniu. Z pewnością spodoba się mamie, dziewczynie a nawet córce, które dzięki temu produktowi, jeszcze przez długi czas będą wspominać swoje urodziny.

Do kompletu