Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Modne prezenty komunijne ze srebra

Obrazki srebrne na drewnie są modnym, ale i wartościowym upominkiem, który można podarować dziecku przy okazji Pierwszej Komunii Świętej. Wyróżniają się bowiem przeznaczeniem, symboliką i fantastycznym wykonaniem w skromnej, ale efektownej postaci. Anka Biżuteria udostępnia całą paletę produktów, dzięki którym z pewnością wystąpi uśmiech na niejednej twarzy.

Dewocjonalia Pamiątka Pierwszej Komunii Św. dla Chłopca 6,5 cm*11 cm Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Obrazek srebrny był pomysłem męża. Taka pamiątka na I Komunię Świętą będzie zawsze wspomnieniem tego ważnego dnia. Polecamy taki prezent

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Dewocjonalia Pamiątka Pierwszej Komunii Św. dla Chłopca 6,5 cm*11 cm

Dewocjonalia Pamiątka Pierwszej Komunii Św. dla Chłopca 6,5 cm*11 cm


Dewocjonalia Pamiątka Pierwszej Komunii Św. dla Chłopca 6,5 cm*11 cm

JAP758/3L

Cena (brutto):

150,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Nieprzemijająca pamiątka z okazji Pierwszej Komunii Św. dla Chłopca

Obrazek srebrny  NA  DREWNIE!

 NA PAMIĄTKĘ I KOMUNII ŚWIĘTEJ 

-  Pamiątka dla Chłopca

Wymiary:  6,5 cm *11 cm 

      Grawer do obrazka gratis !

    • Prześliczny obrazek wykonany z dbałością o każdy detal przez włoską firmę VALENTI

Nieprzemijającą pamiątka Komunii

Urocza pamiątka na komunię dla chłopca. Wyjątkowo wykonana z wysokiej jakości materiałów, prezentująca religijne wartości i symbolikę. Srebrny obrazek wykonany na drewnie zachwyca detalami - prezentuje uroczego chłopca modlącego się do Boga. Pomysł, zaprojektowany przez włoską firmę Valenti, cieszy się dużym zainteresowaniem, gdyż gwarantuje wieloletnie użytkowanie, dzięki obecności ochronnej warstwy lakieru. Sam prezent, posiada możliwość zawieszenia na ścianie bądź stabilnym ustawieniu na dowolnej półce.

Oryginalne srebrne dewocjonalia tylko w Anka Biżuteria

Sklep Anka Biżuteria oferuje produkty najwyższej jakości włoskiego pochodzenia. Oryginalne obrazki dla chłopców i dziewczynek, mają możliwość dowolnej, spersonalizowanej dedykacji, umieszczonej na ich odwrocie. Wyjątkowy upominek ze srebra to już nie tylko łańcuszek czy klasyczny krzyżyk. taki obrazek będzie przypominać dziecku o waznym wydarzeniu, zgromadzeniu rodzinnym i tym, co dla niego najważniejsze. Z pewnością zachwycą się Państwo tym produktem, gdyż zdecydowanie lepiej prezentuje się na żywo. Co więcej, wysyłany jest w oryginalnym opakowaniu wraz z certyfikatem jakości.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu