Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Srebrna Madonna z Dzieciątkiem Jezus

Niebanalne obrazki srebrne, które swoim wykonaniem i symboliką zachwycają nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Wspaniałe pamiątki na komunię czy chrzest, odbiegające od klasycznych medalików czy łańcuszków. Produkty najwyższej jakości, stawiające na estetykę, elegancję i dobry smak. Ciepło bijące z każdego wizerunku i moc perfekcyjnie wykonanych detali. 

Dewocjonalia Pamiątka obrazek z Madonną 14,5*12,5 cm Zobacz większe
Napisz opinię
Dewocjonalia Pamiątka obrazek z Madonną 14,5*12,5 cm

Dewocjonalia Pamiątka obrazek z Madonną 14,5*12,5 cm


Dewocjonalia Pamiątka obrazek z Madonną 14,5*12,5 cm

Cena (brutto):

159,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Obrazek srebrny MADONNA Z DZIECIĄTKIEM    - Pamiątka na na Chrzest , Pamiątka na Komunie, Rocznicę , z okazji Ślubu itp.

Wymiary:  14,5 cm x 12,5 cm

      Grawer do obrazka gratis - ilość znaków jest ograniczona        rozmiarem  obrazka

    • Prześliczny obrazek wykonany z dbałością o każdy detal przez włoską firmę VALENTI

Srebrne serce jako upominek dla kochanego dziecka

    • Obrazek firmy Valenti to zestawienie klasyki z innowacyjnością i najnowszą technologią. Srebrne serce, w środku którego odnaleźć można wizerunek Madonny z Dzieciątkiem zachwyca detalami i wykonaniem. Wspaniałe srebro, w połączeniu z barwionym drewnem i aluminium tworzy oryginalne połączenie, sprawiające, iż całość zachwyca już na pierwszy rzut oka. Produkt wysokiej jakości posiada warstwę ochronną, dzięki której jego użytkowanie jest możliwe przez długie lata.

Srebro na pamiątkę Komunii Świętej

  • Srebrny obrazek w kształcie serca prezentuje Madonnę tulącą Jezusa, od którego biją promienie. Subtelny wzór ma znaczenie religijne, jednak przede wszystkim obrazuje miłość. Pamiątka w takim stylu z pewnością da obdarowanemu poczucie bliskości i więzi, zacieśnionej dodatkowo dzięki możliwości wykonania personalnej dedykacji na odwrocie. Produkt można powiesić na ścianie bądź postawić przy łóżku. Eleganckie opakowanie oraz certyfikat jakości dopełniają atrakcyjnej całości.
  • Kruszec: srebro

Do kompletu