Bransoletki z ceramiką

Bransoletki z ceramiką to nowoczesna biżuteria dla odważnych kobiet charakteryzujących się podążaniem za nowymi trendami w modzie, kobiety te cechuje wyrazisty styl. Biżuteria z ceramiki doskonale wyrazi osobowość, a przy tym będzie zmysłowa i elegancka. 

Ceramika i jej odsłony

Ceramika są to wyroby otrzymywane w wyniku wypalenia się odpowiednio uformowanej gliny, jej nazwa pochodzi z greckiego ,,keramos"-ziemia, glina. Jako ceramikę rozumie się wszystkie tworzywa i wyroby nieorganiczne-niemetaliczne, poddane obróbce cieplnej w temperaturze w wysokości powyżej kilkuset stopni Celsjusza, np. spiekanie lub prażenie, jej historia sięga paleolitu. Do produkcji materiałów ceramicznych używa się: gliny, kwarcu, skalenia, kaolinitu, tlenków glinu, węglików, borków, azotków, a także siarczków. 

Ceramika posiada szereg właściwości, jest odporna na działanie wysokich temperatur, czynników chemicznych, ma dobre właściwości mechaniczne, dielektryczne i izolacyjne, jest odporna na ścieranie i ognioodporna. 

Różnorodność form, kolorów, a także możliwość  łączenia ceramiki z elementami wykonanymi z innych materiałów pozwala na idealny dobór biżuterii do osobowości, stylu i gustu każdej kobiety. 
Bransoletki z ceramiką w sklepie AnKa Biżuteria 

Biżuteria z ceramiką z naszego sklepu jest nietuzinkową ozdobą przyciągającą spojrzenia, posiada nie tylko ogromną trwałość, ale także elegancki i niepowtarzalny wygląd. W naszym sklepie znajdziesz połączenie ceramiki ze srebrem wysokiej próby 925, zadbaliśmy o to by jakość naszej biżuterii była na wysokim poziomie, a wykonanie zachwycało i przyciągało spojrzenia licznych. 

Bransoletki z ceramiką w sklepie AnKa Biżuteria, są oryginalna i nowoczesną ozdobą kobiecego nadgarstka, będą stanowiły unikalną alternatywę dla klasycznej biżuterii, podkreślając charakter i osobowość. Elegancja i luksus to wyznacznik naszych bransoletek z ceramiką, sprawdzą się zarówno dla kobiet młodych i tych dojrzałych, będą wyjątkowym pomysłem na prezent.