Biżuteria z bursztynem, czy musi być nudna?

Bursztyn fascynował ludzi od niepamiętnych czasów. Jest to jeden z najstarszych i najpiękniejszych kamieni jubilerskich i leczniczych, ze względu na duże załamanie światła nazywany jest również złotem z Bałtyku. Już od epoki kamiennej żywica ze skamieniałego drzewa była używana jako biżuteria, waluta i lekarstwo na wszelkiego rodzaju choroby. Wiele osób sądzi, że bursztyn posiada tylko jedną barwę, jednak bursztyn jest nie tylko miodowo-żółty, ma szeroką gamę odcieni: może być żółty, brązowy, biały, zielonkawy, a nawet czerwony i niebieski. Bursztyn swoją odmienną barwę zawdzięcza reakcji żywicy z różnymi minerałami, rudami i substancjami organicznymi. Zwykle staje się przezroczysty dopiero po wypolerowaniu, jego bogata kolorystyka pozwala na wykonanie zachwycającej biżuterii w oryginalnym wydaniu. Spójrzcie sami.

https://www.ankabizuteria.pl/

Komplet biżuterii srebrnej z zielonym bursztynem

https://www.ankabizuteria.pl/komplety-bizuterii

Biżuteria z bursztynem jest piękna, zawsze modna i bardzo popularna wśród kobiet w każdym wieku na każdą okazję. Przy pomocy ekspertów z tej dziedziny udało się stworzyć niepowtarzalną biżuterię o oryginalnych wzorach z tym fascynującym naturalnym materiałem jubilerskim, jakim jest bursztyn. Powstał on ok. 50 milionów lat temu, więc biżuterię z bursztynem na pewno można nazwać ponadczasową, wyjątkowe wzory, oraz łączenie go z metalami szlachetnymi takimi jak srebro, złoto, a także innymi elementami jubilerskimi sprawiło, że nie jest on już wyznacznikiem nudnej, staromodnej ozdoby. W sklepie AnKa Biżuteria można znaleźć fantastyczną biżuterię, nowoczesną, podążającą za aktualnymi trendami w modzie, a do tego ponadczasowo piękną, nie zapominając o tradycji.

Kolczyki srebrne z bursztynem – pszczoła na plastrze miodu – koniak

https://www.ankabizuteria.pl/kolczyki

Kolekcje biżuterii z bursztynem w naszym sklepie zdołały zainspirować współczesne kobiety, które do tej pory uważały, że bursztyn jest zarezerwowany tylko dla dojrzałych kobiet. Używamy wyłącznie bursztynu bałtyckiego o najlepszej jakości, a nasza biżuteria charakteryzuje się świetnym wykonaniem o wysokim standardzie. Zainspirujesz się, aby nadać nowe akcenty pasujące do Twojego osobistego stylu, które podkreślą Twoją indywidualność.

Zawieszka srebrna z bursztynem – Ptak Koliber

https://www.ankabizuteria.pl/wisiorki

Biżuteria z bursztynu nigdy nie będzie nie modna, wystarczy odpowiednio dobrany wzór, dobra pielęgnacja, a Twoja biżuteria zostanie zachowana nawet dla następnego pokolenia. Piękno natury i doskonałe rzemiosło sprawią, że każda stylizacja będzie wyjątkowa, a Ty podkreślisz swój wygląd i nadasz stylizacji odpowiednie akcenty, które dodadzą Ci szczególnego charakteru. Szeroka oferta z bursztynem sprawi, że każdy znajdzie odpowiednią sztukę biżuterii dla siebie. Czy to idealny pierścionek na każdą okazję, piękny naszyjnik, łańcuszek z bursztynu, naszyjnik i łańcuszek z zawieszką jako idealne wykończenie stroju? Czy też czarujące kolczyki z magicznie świecącym bursztynem, idealna bransoletka, broszka, aby urozmaicić Twój wygląd i garderobę, albo zestawy biżuterii, które doskonale współgrają i wzbogacą Twoje stylizacje? Wybór zależy tylko od Ciebie.

Napisano w Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*