Biżuteria klasyczna, czy hand made.

Czy zastanawialiście się kiedyś nad pytanie, jaka biżuterię byście wybrali klasyczna – czyli srebro, złoto, lub tez inne tworzywo, czy może biżuterię hand made?

Może na początku wyjaśnię co oznacza stwierdzenie hand made. Biżuteria hand made, to biżuteria, która została wykonana ręcznie, na potrzebny jakieś firmy, czy tez dla własnej sprzedaży. W dzisiejszych czasach wiele młodych kobiet, czy dziewczyn robi właśnie taka biżuterię i na przykład sprzedaje ją koleżankom w szkole, czy na aukcjach internetowych.

Gdy już wiemy o jaki rodzaj biżuterii mi chodzi, łatwiej nam będzie powiedzieć, która z tym biżuterii wybrałybyście dla siebie, bądź też dla swojej koleżanki, siostry, czy mamy na przykład na urodziny. Sądzę, że większość wybrała by oczywiście biżuterię klasyczną, która niestety jest droższa od hand made, no ale też wygląda inaczej. O ile droższa? Zależy od tego co kupujemy. Ale, zazwyczaj przyjęte jest tak, że biżuteria złota, czy srebrna kosztuje od 50 zł w górę.

Biżuteria hand made, jest tańsza. Być może dlatego, że została wykonana nie z żadnego szczerego złota, czy srebra a na przykład, z modeliny, z prawdziwych cytryn (aktualnie bardzo popularny sposób na kolczyki, czy naszyjniki). Klasyczna, czy hand made? Ten wybór pozostawiam Wam.

Napisano w Bez kategorii, Ciekawostki Tagi: , , ,
One comment on “Biżuteria klasyczna, czy hand made.
  1. Madzia pisze:

    Osobiście ja wole biżuterię srebrną, albo hand made. Dlaczego? Złota wygląda tak nachalnie, za to srebrna ma dużo wdzięku a hand made jest po prostu tania i jest duży wybór:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*