Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Wyjątkowe upominki w postaci srebrnych obrazków

Obrazki srebrne Allegro cieszą się dużym zainteresowaniem. Wykonane są bowiem z najwyższej jakości materiałów, podkreślających ich elegancję i stylowość. religijna symbolika wraz z fenomenalnym wizerunkiem np. aniołków dodaje wartości i sprawia, że obrazki te są wyjątkowymi pamiątkami na długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.   

Aniołki dla Dziecka na Chrzest, Urodziny, Komunię - życzenia komunijne GRAWER Zobacz większe

Opinie

Ocena 

życzenia komunijne tym razem mi się udały, nie musiałem składać życzeń, bo były na grawerze, który odczytałem

Ocena 

Piękna pamiątka chrztu świętego , zastanawiałam się co dać na chrzest i już wiem na pewno zdecyduję się na ten obrazek .

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Aniołki dla Dziecka na Chrzest, Urodziny, Komunię - życzenia komunijne GRAWER

Aniołki dla Dziecka na Chrzest, Urodziny, Komunię - życzenia komunijne GRAWER


Aniołki dla Dziecka na Chrzest, Urodziny, Komunię - życzenia komunijne GRAWER

Cena (brutto):

280,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Aniołki dla Dziecka na Chrzest, Urodziny, Komunię - dewocjonalia srebrne, życzenia komunijne

Wielkość: 18 cm/13cm

 Uwaga teraz grawer Gratis !

Srebrne pamiątki na Komunię dla dziewczynki

Obrazek srebrny wykonany przez włoską firmę. Doskonały pod każdym względem, przedstawia małego aniołka czuwającego nad snem dziecka. wyjątkowe wzornictwo, bazujące na perfekcyjnej formie przywołuje pozytywne uczucia takie jak miłość czy troska. To idealny pomysł, pozwalający na przekazanie dziecku istotnych wartości życiowych. Ponadto, obecność aniołka nasuwa religijną symbolikę, tak istotną w czasie Pierwszej Komunii Świętej.

Wyjątkowa płaskorzeźba, która zachwyci każdego

Ten srebrny obrazek cieszy się popularnością, gdyż został efektownie wykonany z aluminium i srebra, nakładanych nowoczesną metodą warstwową. Ponadto, obecność zewnętrznej warstwy lakieru ochronnego, skutecznie zabezpiecza obrazek przed śniedzeniem, co wydłuża jego żywotność przez lata. Propozycja od Anka Biżuteria posiada lakierowaną, drewnianą podstawę, dzięki której artykuł może swobodnie i stabilnie stanąć na półce. Delikatny otworek z kolei, umożliwia jego wygodne powieszenie na ścianie. Pomysł zaprezentowany poniżej jest idealnym dodatkiem dziecięcego pokoju. Wysyłany w starannie zapakowanym pudełku, stanowi oryginalną pamiątkę dla dziecka.

Do kompletu