Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Prześliczny obrazek z aniołkiem dla dziecka

Unikalny, uroczy i fantastycznie wykonany. Obrazek srebrny z aniołkiem to specjalna dedykacja dla dzieci z okazji Chrztu, Komunii czy urodzin. Pamiątka, która na długi czas pozostanie w sercu malucha. Propozycja od Anka Biżuteria importowana z Włoch od jednego z najlepszych producentów. Pomysł wyjątkowy, stanowi element dekoracyjny do dziecięcego pokoju

Aniołek z modlitwą Aniołek z latarenką i modlitwą 11,5 cm*17,5 cm Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Prezent dla maluszka, który niedawno zagościł w naszej rodzinie. Rodzice zachwyceni. Bardzo ładna pamiątka do postawienia przy łóżeczku.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Aniołek z modlitwą Aniołek z latarenką i modlitwą 11,5 cm*17,5 cm

Aniołek z modlitwą Aniołek z latarenką i modlitwą 11,5 cm*17,5 cm


Aniołek z modlitwą Aniołek z latarenką i modlitwą 11,5 cm*17,5 cm

JAP766/4L

Cena (brutto):

210,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Obrazek srebrny Aniołek z latarenką  i modlitwą "Do Ciebie Boże..." na Chrzest, Komunię, Urodziny , Rocznice i inne..

Wymiary obrazka:  11,5x17,5 cm

   

HQ -    Najwyższa jakość wykonania!

Nieprzemijająca pamiątka z okazji Chrztu,Pierwszych Urodzin, Komunii , Rocznicy -  wspaniały pomysł na pamiątkę.

Grawer do obrazka gratis.

W ofercie sklepu mamy również karki okolicznościowe, które warto dołączyć do obrazka, szczególnie że są to kartki ręcznie robione .

https://www.ankabizuteria.pl/kartki-recznie-robione

Niebanalny pomysł na prezent na Komunię

Prezentowany obrazek srebrny przedstawia słodkiego Aniołka pochylającego się nad śpiącym dzieckiem. Zamknięci w bajecznym sercu, towarzyszą modlitwie wyrytej na skraju produktu. Wszystko otoczone nowoczesną ramką fantastycznie prezentuje się w każdym świetle. Propozycja od Anka Biżuteria jest unikalnym pomysłem, dedykowanym rodzicom, chrzestnym czy dziadkom, którym zależy na podarowaniu dziecku wyjątkowego prezentu z przekazem. Istotna symbolika religijna również nie pozostaje bez znaczenia, gdyż Anioł Stróż odgrywa ważną rolę w wierze chrześcijańskiej.

Srebrny, skromny prezent na Chrzest

Obrazek z Aniołkiem jest słodką prezentacją, idealną dla noworodka. Cieszy oko rodziców, a dla tych bardziej wierzących ma istotną wartość religijną. Urocza modlitwa może być początkiem przygody z wiarą dziecka, a sam produkt stanowić miły akcent, który pozostanie obecny w jego życiu przez długi czas. Artykuł wykonano perfekcyjnie ze srebra i aluminium, specjalnie zabezpieczonego lakierem ochronnym. Tył obrazka stanowi białe, eleganckie drewno. Całość można swobodnie powiesić na ścianie bądź postawić przy łóżeczku.

Do kompletu