Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Oryginalny pomysł na srebrny upominek dla dziecka

Obrazek srebrny z Aniołkiem jest zabawny, uroczy i perfekcyjnie wykonany. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów zapewnia wieloletnie użytkowanie, dzięki czemu produkt sprawdza się jako wieloletnia pamiątka dla dziecka. Anka Biżuteria poleca rozwiązanie importowane prosto z Włoch, bowiem odznacza się ono elegancją i skromnością.

Obrazek Srebrny Anioł Stróż z latarenką Prezent dla Dziecka Grawer Gratis Zobacz większe

Opinie

Ocena 

A mi akurat wyszła świetna pamiatka komunijna :) Polecam

Ocena 

udał mi się ten prezent chrztu, polecam ten obrazek i pamiętajcie o dobraniu graweru z oryginalną dedykacją

Ocena 

szukałem "Pamiątki na Chrzest" oraz "Pamiątki na Pierwszą Komunię" i znalazłam ten obrazek aniołka modlącego się nad dzieciątkiem - idealny na obie okazje, jako, że mi się spodobał , wysyłka była następnego dnia to polecam go w szczególności chrzestnym czyli takim jak ja :)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Obrazek Srebrny Anioł Stróż z latarenką Prezent dla Dziecka Grawer Gratis

Obrazek Srebrny Anioł Stróż z latarenką Prezent dla Dziecka Grawer Gratis


Obrazek Srebrny Anioł Stróż z latarenką Prezent dla Dziecka Grawer Gratis

Cena (brutto):

130,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Obrazek Srebrny Anioł Stróż: Aniołek z latarenką, świecący nad śpiącym Dzieciątkiem - obrazek srebrny. Prezent dla Dziecka.

Wielkość: 8cm/8cm

Doskonały produkt włoskiej firmy Luxury Valenti &co.

HQ -    Najwyższa jakość wykonania!

Uwaga teraz grawer Gratis - do 100 znaków!

Srebrna pamiątka na Komunię o ważnej religijnej symbolice

Propozycja w naszym sklepie łączy w sobie dziecięcą niewinność, pozytywne emocje oraz ważną symbolikę sakralną. Anioł Stróż ma bowiem ważne miejsce wśród wierzących rodzin, gdyż jego zadaniem jest ochrona dziecka. Produkt, który został zaprezentowany powyżej, charakteryzuje się obecnością warstwowo nakładanego aluminium i srebra. Perfekcyjny wizerunek uroczego aniołka, czuwającego nad snem dziecka przywołuje pozytywne uczucia, takie jak miłość, troska czy wiara. Pomysł stanowi więc oryginalną i bardzo trafioną pamiątkę, która będzie służyła maluchowi przez lata.

Prześliczny niewielki prezent na Chrzest dla Dziecka

Obrazek srebrny włoskiej marki Valenti charakteryzuje się wspaniałym, uroczym wzornictwem, dopasowanym do gustu dzieci w różnym wieku. Prezentuje ważną postać jaką jest Anioł Stróż, zapewnia ochronę i mile widziany upominek dla rodziców nowo narodzonego niemowlaka. Klasyczna kwadratowa ramka nadaje całości harmonii, a obecność lakierowanego drewna na odwrocie elegancji i dobrego smaku. Produkt może zawisnąć na ścianie bądź stać swobodnie przy dziecięcym łóżeczku.

Do kompletu